POSAO: PERSONALNI TRENER U TITAN FITNESS CAMPU

posao

Titan Fitnes Camp, studio specijalizovan za personalni fitnes, otvara konkurs za radno mesto PERSONALNOG TRENERA.

Ukoliko voliš fitnes, voliš rad sa ljudima, a završio si ili završavaš Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja ili neku drugu sportsku školu i zanima te posao personalnog trenera, možda tražimo baš tebe.

Tvoja zaduženja bi bila:

  • Programiranje i vođenje treninga klijentima, uz stalno prisustvo sa njima u teretani
  • Poštovanje protokola merenja klijenta
  • Pravljenje mesečnog plana treninga za svakog klijenta
  • Rad u smenama

Osobine koje tražimo:

  • Odgovornost i ažurnost
  • Proaktivnost
  • Poštovanje unapred dogovorenih rokova
  • Komunikativnost
  • Timski duh
  • Želja za novim znanjem i iskustvom
  • Otvorenost za saradnju i dogovor sa menadžment timom u vezi sa zadacima

Ukoliko si svoje osobine prepoznao u našim traženim – ti si osoba koju tražimo.

Kako da se prijaviš i do kada traje konkurs?

Sve što je potrebno da uradiš jeste da pošalješ svoj CV na nikola@titanfitnes.rs

Kandidati će biti kontaktirani odmah po prijemu prijave od strane našeg menadžment tima kako bismo zakazali intervju, a potraga traje dok ne pronađemo idealnog trenera za Titan Fitness Camp.

Zato, ako si se prepoznao u gore navedenim osobinama, već očekujemo tvoju prijavu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *